شرکت رضا دارو پارس :

واردات داروهای با اصالت ،

حافظ جان و تامین کننده سلامت

 

- درباره شرکت

شرکت رضا دارو پارس : شرکت وارد کننده داروهای فوریتی و تک نسخه ای

این شرکت در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را با واردات داروهای مورد نیاز برای استان فارس و استانهای جنوبی ایران طبق پروتکل های درمانی تجویز شده توسط پزشکان در سراسر ایران آغاز کرده است. شرکت رضا دارو پارس برای برآورده کردن نیازهای دارویی بیماران ، شروع به واردات داروهای تک نسخه ای و همچنین داروهای کمیاب در طول سالهای گذشته کرده است بر همین اساس شرکت رضا دارو فعالیتهای خود را با توجه به ارائه خدمات سریع و به موقع برای داروهای مورد نیاز منطقه و سراسر کشور گسترش داده است . این شرکت در حال حاضر به عنوان شرکت وارد کننده معتبر و مطمئن در ایران شناخته شده می باشد.

 

نکته آخر که قابل توجه نیز می باشد این است که این شرکت قابلیت تامین هرگونه محصول مورد نیاز که نیاز آن مورد تایید وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو قرارگرفته را دارا می باشد.

 

 تامین کنندگان :

 شرکت رضا دارو پارس که زیرمجموعه گروه شرکتهای میلاد می باشد ، با تامین کنندگان متعددی از کشورهای آلمان ، انگلیس، سویس ، اسپانیا ، هند ، ترکیه  ، یونان ، لهستان ، بلژیک  ، ایتالیا و دیگر کشورهای مورد تایید سازمان غذا و دارو در ارتباط است و در حال گسترش روابط با سایر شرکای تجاری به جهت افزایش فعالیتهای گروه میلاد نیز می باشد.

www.yasin-pharma.com