شرکت میلاد داروی فارس

با مردم و با داروخانه ،

تامین داروی به موقع و با صرفه.


 شرکت میلاد داروی فارس از تابستان 1383 با مدیریت عاملی جناب آقای دکتر دهقانزاده و مرکزیت کلانشهر شیراز جهت توزیع دارو در سه استان استراتژیک فارس ، بوشهر ، کهگیلویه و بویراحمد تاسیس و اقدام به فعالیت نموده است.

شرکت میلاد داروی فارس با دارا بودن پرسنل کاردان و مجرب ، سبد کالایی متنوع ، فروشندگان باتجربه ، ناوگان توزیعی کارآزموده و انبارهای مجهز در منطقه جنوب کشور با پتانسیلی بالا همواره تامین کننده داروی هموطنان عزیز در این مناطق به نحو احسن بوده و خواهد بود.

 

در حال حاضر این شرکت به عنوان شرکتی معروف ، محبوب ، قدرتمند و کارآمد در استان فارس و همچنین استانهای همجوار شناخته شده است که مناطق جنوبی ایران با جمعیت چندین میلیون نفری را تحت پوشش قرار میدهد و همواره تلاش داشته که نیازهای تمام داروخانه ها و مراکز پزشکی این منطقه وسیع را برآورده کند. با توجه به هدف شرکت در عملکرد و خدمات سریع و دقیق ، این شرکت کسب رضایتمندی تمامی بیماران ، پزشکان و داروخانه ها را سر لوحه فعالیتهای خود قرار است. شرکت میلاد داروی فارس با تمرکز بر اهداف خود که برآورده کردن نیاز بیماران و داروخانه ها می باشد ، به رشد قابل توجهی در ارائه محصولات متنوع و با شرایط بسیار مناسب در زمان و به شیوه ی خاص در طول چند سال گذشته دست یافته است.